Losování o výhry na každý den bude probíhat dnes ve 20:00.
Losování o výlet do Londýna proběhne 26.10.2017.

FAQ

Jak mohu získat soutěžní kódy?
Unikátní kódy, které lze uplatnit na www.urbanzone.cz, je možné získat více způsoby:
  • Kódy za účtenky (jakákoliv účtenka obsahující název produktu)
  • Od hostesek v rámci lokálních promoakcí.
Co dělat v případě, že moje účtenka neobsahuje název produktu?
Zašlete fotografii účtenky na info@urbanzone.cz, kde kód nahrají manuálně. Cena na účtence musí být shodná s cenou produktu.
Jak postupovat v případě, že systém nedokáže moji účtenku přečíst?
Zkuste celý proces zopakovat, pokud se to opakovaně nepodaří, zašlete fotografii účtenky na info@urbanzone.cz, kde kód nahrají manuálně.
Proč se mi nenahrály kódy za účtenky do profilu?
Po nahrání účtenky do systému dochází k její kontrole a připsání kódu proběhne do 2 hodin od jejího zadání do systému.
Kolik výher můžu získat za jeden kód?
Pokud soutěžící na konkrétní kód získá výhru, tento kód se stane použitým/neaktivním a soutěžící již na tento konkrétní kód nemůže získat další výhru. Aby soutěžící mohl být zahrnut do dalšího losování, musí mít ve svém profilu nahrán alespoň jeden nepoužitý/aktivní kód.
Kdy probíhá losování o výhry?
Losování o výhry na každý den bude probíhat v období od 13. 9. do 25. 10. 2017 vždy ve 20:00 hodin v rámci 42 soutěžních dní.

Do losování o hlavní výhru budou zahrnuty veškeré nepoužité/aktivní kódy za účtenky nahrané na www.urbanzone.cz do půlnoci 25.10. 2017. Losování o hlavní výhru bude probíhat 26.10.2017.
Jak mohu za své kódy získat dárky?
Každý ze soutěžních dní bude ve 20:00 probíhat losování ze všech kódů nahraných všemi registrovanými uživateli na www.urbanzone.cz.
Kolik dárků můžu v soutěži získat?
Každý soutěžící může získat maximálně 1 ks od každého dárku, tj. 1x zapalovač, 1x voucher na ZOOT.cz v hodnotě 500 Kč a 1x půlroční předplatné na Spotify a 1x výlet do Londýna.
Kdy obdržím své dárky?
Dárek obdržíte nejpozději do 3 týdnů po přijetí potvrzovacího e-mailu o výhře.
Co je to Spotify?
Spotify je hudební služba, která nabízí streamování či podcasting hudby online a prostřednictvím mobilní aplikace.

Výherce obdrží půlroční předplatné Spotify v programu Premium, které poskytuje svým uživatelům nahrávky ve vyšší kvalitě a neobsahuje žádné reklamy.
Co je to ZOOT?
ZOOT.cz je internetový obchod s oblečením, botami, doplňky a dalším zbožím. V České republice má celkem 20 výdejních míst, a to nejen v Praze, ale také v Brně, Hradci Králové, Olomouci, Ostravě, Pardubicích, Plzni, Českých Budějovicích a v Říčanech.
Co když mi nevyhovuje termín výletu do Londýna?
Hlavní výhru nelze převést na jinou osobu než je výherce. Pokud se z jakéhokoliv důvodu výherce nemůže výletu v daném termínu zúčastnit, zadavatel má právo opakovat závěrečné losování a vylosovat jiného výherce.
Zapomněl jsem své heslo, jak získám nové?
Klikněte na přihlášení a v dolní části pak pokračujte na „Zapomněli jste heslo?“. Po zadání vašeho e-mailu a nového hesla obdržíte potvrzení do vašeho e-mailu. Změnu hesla potvrďte ve zprávě, kterou obdržíte na váš registrační email.
Mám jiný dotaz
Kontaktujte nás prosím na info@urbanzone.cz